FontMachine - více fontů pro EPOC

Až donedávna byli uživatelé kapesních počítačů Psion odkázáni pouze na práci se zabudovanými fonty. Tento handicap se rozhodla změnit firma mBrain Software, když uvedla na trh svůj produkt FontMachine.

EPOC Task Manager 1.02

I když řada firem stále vyvíjí software pro kapesní počítače Psion, už to vzhledem ke známým okolnostem na trhu a postoji společnosti Psion není příliš důležité. EPOC Task Manager ale na rozdíl od mnoha jiných nových programů za pozornost rozhodně stojí.

 
DCP - univerzální prostředí pro Epoc
Program DCP od PalmScape vám jistě zjednoduší práci s operačním systémem a s minipočítačem do dlaně od společnosti Psion. Jedná se o jakýsi shell - nadstavbu Epocu. Tento šikovný správce dat vám usnadní přístup k datům.
 
Aplikace pro sdílení internetu PC – Psion
Seznámení s aplikacemi určenými pro sdílení internetu na PC pro Psiona s možností surfování a stahování emailů...
 

Audio Player 1.0, konečně použitelný MP3 přehrávač pro EPOC32
Audio Player je zřejmě prvním opravdu použitelným MP3 audio-playerem pro kapesní počítače Psion a další EPOC32 ER5 kompatibilní zařízeni. Mezi jeho přednosti patři hlavně schopnost i na Series 5mx a Revo přehrávat MP3 s bitrate až 192 kbps a samplovací frekvenci 44 kHz.

Proměňte Psion v dálkový ovladač!
Oblíbený program S5TV umí změnit počítač Psion v dálkový ovládač k vaši TV, videu, věži apod. Proč je ale lepši ponechat ve službě váš starý ovládač, se dozvíte v našem článku.

 
Srovnáni Palm vs. Psion z pohledu uživatele Palmufont face="Arial">
Další příspěvek na téma "multiplatformy" - autor popisuje svoji anabazi Palm - Epoc.
 

WinEPOC 2.0
Libí se Vám grafické prostředí desktopu Windows a chtěli byste něco takového i pro svůj kapesní počítat s EPOC32? Nova verze WinEPOC nabízí přesně to, co lze od správného desktop manageru očekávat.

 

EPOC a synchronizace
Článek o synchronizaci dat mezi kapesními počítači PSION s operačním systémem EPOC a klasickými stolními PC s operačním systémem Windows

 

Knihy na Psionu

Knihy byly odjakživa takovým přítelem člověka, tak proč nevyužit elektronického zařízení ke čtení knížek
 

REGISTRACE OPERA 5.14
e-Bwtuj-7dm7L-JPUcM-cY6NJ-6Prcc
e-YrmYT-HRhpu-DTunr-ti3yH-78tLR
e-HrHAw-dccEU-WfD7H-BKphn-MWCnz