Programy jsou buď zabaleny ve formátu *. arj nebo přímo ve spustitelném *.sis a všechny by měly být volně použitelné. Pokud nějaký program bude Shareware nebo jinak omezen, je to popsáno přímo u daného programu a taky možnost jak toto omezení odbouráte či obejdete :) Prográmky jsou rozděleny do jednotlivý skupin, většinou tu jsou uvedeny programy, které se dají použít v běžném provozu.
 

 

Internet

Hry

Muzika

Software

Grafika

Slovníky

FTP

IRDA

   

 Internet

Zpět

PsionNet - Utilitka pod Windows pro propojení Psiona přes PC na internet.

download arj.

 
MobileGPRSupgrade - Upgrade pro použití GPRS na Psion 

download arj.

 
Opera - Známý internetový prohlížeč opera pro Psion Revo, musím říct že po instalaci už se mi do paměti 8MB žádný jiný software nevlezl. Radši používám internetový prohlížeč dodaný na instalačním CD. Jedna se o Shareware, aktivační kódy naleznete v utilitce Register v části software.

download arj.
www.opera.com

 
ICQ pro Psion Revo, netřeba popisovat. Pozor Shareware, aktivační kódy naleznete v utilitce Register v části software.

download arj.
www.neuon.com

 

Hry

Zpět

Terra Force - Hezky Graficky propracovaná 3D Střílečka s tanky pro Psion Revo, ovládání je trošičku trhavé, ale je zajímavé co grafika Psiona dokáže.

download arj.

 

Muzika

Zpět

Piáno - Myslím že název mluví sám za sebe ovšem sám jsem nepřišel na to, k čemu mi to na Psionu bude.

download arj.

 
PlayBack - Prográmek slouží k přehrávání zvukových souboru pro Psion (např. vyzvánění).

download arj.

 

Software

Zpět

Register - www adresy aplikací a prográmku pro Psiony včetně registračních kódu nebo aktivací pro Shareware verze. Je to dost užitečný program. 

download sis

 

Grafika

Zpět

Pad - Program slouží jako klasický kreslič, umožňuje 4 odstíny šedi, kreslit čtverce a kruhy. Obsahuje gumu a možnost nastavení tloušťky čáry. Nakreslený obrázek pak můžete použít jako pozadí :)

download arj.

 
Pozadí - Složka plná různých pozadí pro Váš Psion, obrázky jsou dimenzované pro Series 5, ale dají se použít i pro Psion Revo. Obsahuje 31 různých pozadí. Po rozbalení nakopírujte soubory do složky: system\wallpaper, pak už jen stačí v Preference na ploše (karta wallpaper) nastavit požadované pozadí.

download arj.

 

Slovníky

Zpět

AngCz - Anglicko-česká slovní zásoba s 18644 slovy, pro použití stačí soubor rozbalit a pak nakopírovat do Psiona, soubor se automaticky otvírá v Psionové aplikaci "data", podle jedné připomínky, která mi přišla na email nelze tento slovník použít na Psionu Series 3.

download arj.

 

Lokalizace

Zpět

CzechEpoc - Obsahuje také malou českou lokalizaci. Včetně návodu instalace a používáni. Jedná se bohužel o Shareware, ale pokud budete chtít plnou verzi, nainstalujte si Register a jim CzechEpoc aktivujte. Osobně mi tato lokalizace neúnosně zpomalovala psaní znaků.

download arj
www.penreader.com

 
Czech - Další malá česká lokalizace, ale netestoval jsem ji.

download arj

 
revocz - lokalizace pro psion revo, používám vlastně jen tady tuto, obsahuje jak malou tak velkou lokalizaci, stačí tento soubor rozbalit a následně nakopírovat na disk psiona, instalace se pouští přímo v psionu kliknutím na jeho ikonku.

download arj

 

ftp přístup

Zpět

Commander - Známy správce souboru pro Psion Series 5.

download arj.

 
nFTP - Další jeden z mnoha ftp správců souboru. Opět Shareware, pro aktivaci použijte program register.

download arj.
www.neuon.com

 

IRDA


Zpět

plBeam - V základu umí Psion posílat přes IRDA port jen data jako kontakty či agenda ale ne normální soubory, tento ovladač Vám umožní posílat také normální soubory ať už do počítače či na jakékoli jiné zařízení.

download arj